fbpx

Blog – Full Width

by

Rating Academy Uluslararası Kongre Serisine Devam Ediyor.

Rating Academy kongre serisine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile organize ettiği  “Uluslararası Farkındalık Konferansı: Eğitim, Bilim,Sanat ve Felsefede Farkındalık (RA/ICA 2017)” 16-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Krakow gerçekleştirildi. Kraków, Polonya’nın bilim, kültür ve sanat merkezi olarak tanınmış bir şehirdir. Polonya’nın en eski ve en büyük üç şehrinden biridir.

Kongre programa uygun olarak Rating Academy kurucusu Doç.Dr. Mehmet ŞAHİN’in açılış konuşmasıyla başladı. Kongrenin amaçlarının genç araştırmacılar ile sahasında uzman olan değerli bilim insanlarını bir araya getirmek olduğunu ifade etti. Kongre yeri olarak seçilen merkezin ise tam bir farkındalık getireceğine inandığını ifade etti. Krakow’da daha hafızalardan silinmeyen milyonlarca insana çektirilen zulmün ve acının farkında olunması için çok önemli olduğunu ifade etti. Bilim için özgürlüğün ve özgür düşüncenin önündeki engellerin farkındalığı ve zorluğu hakkında sunum yaptı.

 

by

Industrial Innovation and Design Exhibitions of 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin sed diam sapien. Sed semper urna dictum tellus lacinia vehicula. Ut volutpat, augue vel auctor tincidunt, ligula sem pharetra dui, nec tincidunt ante mauris eu diam. Phasellus viverra nisl vitae cursus euismod. Suspendisse sit amet est lectus. Sed congue nunc pharetra dignissim aliquet. Fusce elementum eros aliquam, sodales nisi quis, sodales magna. Integer congue convallis adipiscing. Aliquam erat volutpat. Sed sed erat quis ligula posuere luctus commodo luctus felis. Quisque non sem a enim iaculis venenatis vitae at lorem.

Switch The Language
  ADDRESS

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Teknoparkı, Sarıcaeli Yerleşkesi, No:39, Çanakkale / Turkey

  PHONE

  +90 (555) 4770066

  EMAIL

  info@ratingacademy.com.tr